Aktualności

Zapraszamy na treningi FMA w Krakowie :)

Osoby, które chcą zacząć swoją przygodę z Filipińskimi sztukami walki - bez względu na wiek, płeć czy aktualną kondycję mogą do nas dołączyć. Każdy znajdzie coś dla siebie :)
Bierzemy udział w seminariach krajowych jak i zagranicznych z największymi autorytetami w tej dziedzinie.
Wiodącym stylem w tym klubie będzie Balintawak, którego oficjalnym reprezentantem jest "Filipino Arnis de Mano Poland” (fmapoland.pl)

Zajęcia w każdy piątek (godz. 20-22) ul. Zamoyskiego 100 (przy r. Mateczny)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 (sala gimnastyczna)
ZAPRASZAMY

2017-03-13

2017-01-03

17 grudnia 2016r. w Częstochowie odbyło się "Świąteczne seminarium FMA", na które (mimo wielu domowych obowiązków w tym okresie) dojechali eskrimadorzy z Kozienic, Blachownii i Częstochowy. Powtórzyliśmy wybrane zagadnienia Balintawak - jednego z najskuteczniejszych systemów FMA. Cel był jasny - szlifowanie techniki i skuteczności, a przesłanie krótkie "You are the weapon"...

Chciałbym podziękować arnisadorom za udział w szkoleniu oraz udzieloną pomoc dla HQ Nickelstick :)


2016-12-17

Dnia 26 listopada br. w Sieradzu odbyło się kolejne zgrupowanie instruktorow oraz asystentów współpracujących z Filipino Arnis de Mano Poland. Tym razem w szkoleniu udział wzięli reprezentanci klubów z Warszawy, Radomia, Wrocławia, Krakowa, Częstochowy, Turka, Chojnic i Sieradza. Podczas zajęć trenowaliśmy wybrane zagadnienia szkolenia programowego, tym razem był to zakres Balintawak i Blade - Karambit.

Chciałbym podziękować częstochowskim arnisadorom za wspólną podróż i pomoc w prowadzeniu zajęć. Ponadto podziękowania chcę skierować do wszystkich instruktorów za udział w szkoleniu, oraz chęć dzielenia się swoim doświadczeniem i umiejętnościami z "nowymi" trenerami, którzy zdecydowali się współpracowac z Filipino Arnis de Mano Poland i propagować FMA w swoich klubach.

                                                                                                      Pugay !

 

ps. zdjęcia ze zgrupowania dostępne są w galerii :)

2016-11-11

« poprzednia     1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 1019 20     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz