Aktualności

Dnia 12/05/2018r. w Częstochowie odbędzie się sprawozdawczo - wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

 

 

 

                                                                                                       Serdecznie zapraszamy !

                                                                                                                Zarząd FAdMP

2018-04-15

Dnia 17 marca 2018r. w Częstochowie odbyła się I tura egzaminów na stopnie uczniowskie Modern Arnis.

Tym razem, z częstochowskich arnisadorów, sprawdzian zaliczył  Sławomir Kostan.

                                                                Serdecznie gratulujemy !!!

 

Kolejne egzaminy w kwietniu i maju br.

2018-03-17

Dnia 10/03/2018r. odbyło się w Częstochowie pierwsze z cyklu zaplanowanych zgrupowań dla instruktorów i asystentów. Główną tematyką zajęć była analiza programu nauczania celem przygotowania studentów do kolejnych egzaminów. Tym razem udział w szkoleniu wzięli udział arnisadorzy z Wrocławia, Krakowa, Blachowni i Częstochowy.
Kolejne zgrupowanie zaplanowano na 14 kwietnia br.


Zapraszamy do współpracy instruktorów i mistrzów innych sztuk walki a także wszystkich jeszcze niezdecydowanych a zainteresowanych wspólną nauką filipińskich sztuk walki...

2018-03-11

2018-02-15

Seminarium w dniach 13/14 stycznia 2018r.,które odbyło się w Częstochowie było kolejnym z cyklu szkoleń Filipińskich Sztuk Walki (FMA). Zajęcia prowadzili Guro Michael Blasig i Guro Piotr Adam Duchnik. Seminarium podzielone było na dwie części: filipiński boks "Panuntukan" oraz walkę kijem (w oparciu o Balintawak). W szkoleniu udział wzięli arnisadorzy z Niemiec, Walii oraz Polski (z klubów z Częstochowy, Krakowa, Wrocławia, Chojnic i Konstantynowa Łódzkiego). Były to bardzo intensywne zajęcia, stojące na wysokim poziomie metodycznym.
Ponadto, po raz pierwszy, podczas seminarium odbyło się krótkie szkolenie nt. obrony przed psem, które poprowadził instruktor Darek Makowski - specjalista w tej dziedzinie... być może tego rodzaju zajęcia będą kontynuowane podczas następnych ogólnopolskich szkoleń.

Ustalono, iż XVI Summer Camp, który odbędzie w Polsce w dn. 4-11 sierpnia 2018r. prowadzić będzie m.in. Lakan Ronnie Royce Base (założyciel systemu Laraw Kali Pamuok).
Będzie to doskonała możliwość do treningu panuntukan...i nie tylko :D


Zapraszamy do współpracy instruktorów i mistrzów innych sztuk walki a także wszystkich jeszcze niezdecydowanych a zainteresowanych wspólną nauką filipińskich sztuk walki... bez względu na swój wiek i posturę.

2018-01-15

W dniach 9 i 10 grudnia 2017r. w Walii odbyły się seminaria szkoleniowe z zakresu filipinskich sztuk walki prowadzone przez jednego z naszych instruktorow - Guro Krzysztofa Hermana. Pierwsza część przeznaczona byla dla osób chcących zapoznac się z tematyką FMA. Zaprezentowane zostaly techniki pojedynczego kija oraz filipińskiego boksu i graplingu - Panantukan i Dumog. Z kolei część druga przeznaczona byla dla uczniów stale trenujących fma na terenie Walii. Główną tematyką tych zajęć bylo rozszerzenie materiału z zakresu Tapi - Tapi oraz "dirty" boxing. Natomiast trzecia część przeznaczona byla dla instruktorow i ich asystentow by wspomóc ich dalszy rozwój.

Podczas seminarium odbyly się także egzaminy na stopnie uczniowskie Modern Arnis. Tym razem promocję otrzymali:
white belt
Alex SPARKES
Brett JAMES
Emma MILES
Michael PORRETTA
Steven WESLEY
Wilson PADRON
Daniel SERRA

yellow belt
Paul BOWEN

 

Wszystkim arnisadorom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

2017-12-10

« poprzednia     1 2 3 4 5 6 7 [ 8 ] 9 1022 23     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz