Aktualności

Dnia 12/05/2018r. w Częstochowie odbędzie się sprawozdawczo - wyborcze Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia.

 

 

 

                                                                                                       Serdecznie zapraszamy !

                                                                                                                Zarząd FAdMP

2018-04-15

Dnia 17 marca 2018r. w Częstochowie odbyła się I tura egzaminów na stopnie uczniowskie Modern Arnis.

Tym razem, z częstochowskich arnisadorów, sprawdzian zaliczył  Sławomir Kostan.

                                                                Serdecznie gratulujemy !!!

 

Kolejne egzaminy w kwietniu i maju br.

2018-03-17

Dnia 10/03/2018r. odbyło się w Częstochowie pierwsze z cyklu zaplanowanych zgrupowań dla instruktorów i asystentów. Główną tematyką zajęć była analiza programu nauczania celem przygotowania studentów do kolejnych egzaminów. Tym razem udział w szkoleniu wzięli udział arnisadorzy z Wrocławia, Krakowa, Blachowni i Częstochowy.
Kolejne zgrupowanie zaplanowano na 14 kwietnia br.


Zapraszamy do współpracy instruktorów i mistrzów innych sztuk walki a także wszystkich jeszcze niezdecydowanych a zainteresowanych wspólną nauką filipińskich sztuk walki...

2018-03-11

2018-02-15

Seminarium w dniach 13/14 stycznia 2018r.,które odbyło się w Częstochowie było kolejnym z cyklu szkoleń Filipińskich Sztuk Walki (FMA). Zajęcia prowadzili Guro Michael Blasig i Guro Piotr Adam Duchnik. Seminarium podzielone było na dwie części: filipiński boks "Panuntukan" oraz walkę kijem (w oparciu o Balintawak). W szkoleniu udział wzięli arnisadorzy z Niemiec, Walii oraz Polski (z klubów z Częstochowy, Krakowa, Wrocławia, Chojnic i Konstantynowa Łódzkiego). Były to bardzo intensywne zajęcia, stojące na wysokim poziomie metodycznym.
Ponadto, po raz pierwszy, podczas seminarium odbyło się krótkie szkolenie nt. obrony przed psem, które poprowadził instruktor Darek Makowski - specjalista w tej dziedzinie... być może tego rodzaju zajęcia będą kontynuowane podczas następnych ogólnopolskich szkoleń.

Ustalono, iż XVI Summer Camp, który odbędzie w Polsce w dn. 4-11 sierpnia 2018r. prowadzić będzie m.in. Lakan Ronnie Royce Base (założyciel systemu Laraw Kali Pamuok).
Będzie to doskonała możliwość do treningu panuntukan...i nie tylko :D


Zapraszamy do współpracy instruktorów i mistrzów innych sztuk walki a także wszystkich jeszcze niezdecydowanych a zainteresowanych wspólną nauką filipińskich sztuk walki... bez względu na swój wiek i posturę.

2018-01-15

« poprzednia     1 2 3 4 [ 5 ] 6 7 8 9 1019 20     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz