Aktualności

W dniu 12/05/2018r. odbyło się w Częstochowie kolejne zgrupowanie szkoleniowe fma, w którym udział wzięli głównie instruktorzy i asystenci. Swój akcent zaznaczyli także pozostali arnisadorzy, przygotowujący się do kolejnych egzaminów, które odbędą się już w czerwcu br.

Kolejne seminarium zaplanowane jest na 9 czerwca 2018r.

Zapraszamy do współpracy instruktorów i mistrzów innych sztuk walki a także wszystkich jeszcze niezdecydowanych a zainteresowanych wspólną nauką filipińskich sztuk walki...

2018-05-13

W kwietniu br. delegacja Filipino Arnis de Mano Poland przebywała w Wielkiej Brytanii, gdzie nasz Chief Instructor Piotr Adam Duchnik przeprowadził seminaria szkoleniowe w Newport i Cardiff. W zajęciach asystowali Guro Krzysztof Herman i Guro Małgorzata Kryst.
Podczas tego tournée arnisadorzy z UK mieli możliwość zapoznać się z fma w oparciu o program szkoleniowy obowiązujący w FAdMP. Trenowaliśmy klasyczne arnis, panuntukan - filipiński boks oraz elementy walki/obrony kijem.
Dodatkowy czas poświęcono dla instruktorów i ich asystentów, by wesprzeć ich działania i przyczynić się do rozwoju fma...

Na zakończenie pobytu odbył się również egzamin na stopnie szkoleniowe :)

2018-04-23

19 kwietnia 2008r. odszedł od Nas Guro Roman Smok - dla wielu uczniów mistrz, trener, partner do treningów; poza salą gimnastyczną ... dla więszkości osób przyjaciel.


 

W tym miesiącu upływa już 10 lat od tego tragicznego dnia...

2018-04-18

Dnia 14 kwietnia 2018r. odbyło się kolejne zgrupowanie szkoleniowe, w którym udział wzięły osoby z Wrocławia, Warszawy, Krakowa, Rozprzy, Blachownii i Częstochowy :)
Zajęcia prowadził Chief Instructor Piotr Adam Duchnik.


W pierwszej części zajęć skupiliśmy się na tematyce zwiazanej z bronią (kij) i oparta była ona o program nauczania obowiązujący w FAdMP. Druga część obejmowała panuntukan - filipino "dirty" boxing.

Kolejne zgrupowanie zaplanowano na 12 maja br.

Do współpracy zapraszamy mistrzów oraz instruktorów innych sztuk walki a także zainteresowanych sztukami walki z Filipin.

2018-04-15

« poprzednia     1 2 3 [ 4 ] 5 6 7 8 9 1019 20     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz