Aktualności

Chcialbym serdecznie podziękować wszystkim przyjaciołom z całego świata: moim mistrzom, nauczycielem, studentom... oraz ich rodzinom i bliskim - za pamięć i wspaniały prezent urodzinowy :)

Zapraszam do obejrzenia prezentu ;)

I'd like to thanks a lot all my friends from around the world: my masters, teachers, students ... and their families and friends - for memory and a wonderful gift.

                                                                                                       Piotr Adam Duchnik

2012-05-20

19 maja 2012r. w Częstochowie odbyło się kolejne seminarium szkoleniowe Balintawak-Nickelstick organizowane przez "White Eagle Chapter Poland" - oficjlanego reprezentanta GM Nicka Elizara w Polsce. Szkolenie było ważnym elementem przygotowań do Letniego Obozu (w Białce Tatrzańskiej) zaplanowanego na przełom lipca i sierpnia br., który prowadzony będzie głównie przez legendę Balintawak GM Nicka Elizara (Cebu-Filipiny).

W intensywnych zajęciach, bo trwających przez całą sobotę, udział wzięl arnisadorzy z Warszawy, Łodzi, Krakowa, Częstochowy a także... Wielunia. w pierwszej części seminarium powtarzano podstawy Balintawak, by umożliwić nowym adeptom zapoznanie się z tym niezwykle skutecznym systemem walki a także by mogli /choć już z trudem;)/ uczestniczyć w pozostałej części szkolenia opartej głownie na nauce groupingów.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za umożliwienie przeprowadzenia tego ważnego szkolenia dla Nas i całej family - Nickelstick wykonując świetną pracę w nauczaniu sztuki walki Balintawak!

Kolejne seminarium zaplanowane jest na miesiąc czerwiec...

2012-05-19

19 kwietnia 2008r. odszedł od Nas Guro Roman Smok - dla wielu partner do treningów, do zabawy...dla wszystkich przyjaciel.

W tym miesiącu upływają cztery lata od tego tragicznego dnia...

Nie zapominajmy, że właściwie to dzięki Niemu i naszym wspólnym planom mamy dziś możliwość czerpania radości oraz satysfakcji z uprawiania Modern Arnis w Polsce...

2012-04-18

2012-04-06

9th INTERNATIONAL SUMMER CAMP MODERN ARNIS

Kolejny obóz letni już za nami. W tym roku tajniki Modern Arnis pomagał nam zgłębiać Datu Tim Hartman, wieloletni uczeń GM Remy'ego Presasa (założyciela systemu Modern Arnis). Przez cały tydzień mogliśmy trenować pod jego okiem we wspaniałej atmosferze Białki Tatrzańskiej. Zajęcia prowadzone były w bardzo przejrzysty sposób, dzięki czemu dość łatwo przyswoiliśmy materiał, a poczucie humoru mistrza, tylko poprawiało nastrój na sali. Mamy nadzieję, że zobaczymy się jeszcze z Datu w niedalekiej przyszłości.

 

Obóz zakończył bardzo miły akcent. Datu nadał nowe stopnie mistrzowskie członkom FAdMP. Pierwszą kobietą, która otrzymała z jego rąk stopień "black belt" poza Ameryką jest Gosia Kryst (Dayang Isa - 1 dan). Ponadto, kolejne już, stopnie mistrzowskie otrzymali: Piotr A. Duchnik (Lakan Tatlo), Damian Szczygłowski i Krzysztof Herman (obaj Lakan Dalawa). Serdecznie gratulujemy nowych stopni i życzymy dalszych sukcesów.

2011-08-08

« poprzednia     1 219 20 21 22 23 24 25 26 27 [ 28 ]     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz