Aktualności

W dniach 14-17 luty br. w Częstochowie odbyło się szkolenie pn."Intesive Training Camp - ALL ABOUT BLADE" prowadzone przez Michaela Kossivakisa (FCS Greece). Szkolenie, z uwagi na swój charakter, przeznaczone było głównie dla instruktorów FADMP...
Sądzimy, iż osoby, które trenowały przez te 4 dni od rana do późnych godzin wieczornych nabrały większego respektu do noża a także dowiedziały się znacznie więcej w tym temacie niż mogły przypuszczać...
Zaproszony gość pokazał sedno sprawy i prawdę o użyciu noża (cywili jak i jednostek militarnych) oraz ewentualnych możliwościach obrony przed nim - czego niestety nie można ujrzeć na zdecydowanej większości szkoleń prowadzonych w naszym kraju przez ludzi, którym wydaje się, iż sporo wiedzą na ten temat...

2013-02-18

Seminarium szkoleniowe Balintawak-Nickelstick & Panantukan

Zgłoszenia: do 13 grudnia br.

UWAGA !
Uczestnik bierze na siebie wszelkie ryzyko urazów fizycznych i psychicznych, inwalidztwa oraz innych szkód, które mogą wyniknąć z lub w związku z uczestnictwem w szkoleniu.

Uczestniczysz na własne ryzyko!

2012-12-01

Z dużą radością i uznaniem dla Krzysztofa informuje się, że w listopadzie rozpoczął działalność na wyspach brytyjskich oddział należący do "Filipino Arnis de Mano Poland."
Zajęcia w Walii, w organizacji pn. "FMA WALES", prowadzi Guro Krzysztof Herman pełniący również funckę v-ce prezesa FAdMP.

Krzysiowi życzymy jeszcze większych sukcesów na arenie fma a także satysfakcji z nauczania i propagowania filipińskich sztuk walki w Europie.

Więcej informacji na stronie www.fmainwales.com

2012-11-03

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż w stolicy rozpoczął działalność drugi klub należący do "Filipino Arnis de Mano Poland" .
Jesteśmy przekonani, że każdy kto ceni sobie dobry trening i rzetelny przekaz FMA oraz jest zainteresowany poznaniem i studiowaniem filipińskich sztuk walki w stolicy a trafi do grupy "Kamagong" znajdzie tam to, co trzeba...

Zajęcia Modern Arnis & Balintawak-Nickelstick w klubie "Kamagong" prowadzą: Arkadiusz Piątkiewicz i Magdalena Przychodzka - oficjalni instruktorzy FAdMP oraz World Nickelstick Eskrima Club, posiadający również uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

Magdzie i Arkowi życzymy sukcesów a także radości oraz satysfakcji z nauczania i prowadzenia zajęć filipińskich sztuk walki.

Więcej informacji na stronie www.kamagong.pl

2012-11-02

Nasi mistrzowie i przyjaciele...

                      

                                       GM Remy A. Presas                         Guro Roman Smok                         GM Ernesto A. Presas        
                                             19.12.1936                                   
15.04.1967                                         20.05.1945             
                                             28.08.2001                                   
19.04.2008
                                         01.11.2010   

2012-11-01

Dnia 20 października 2012r. po raz kolejny odbyło się w Częstochowie seminarium szkoleniowe Filipino Arnis de Mano Poland. Zajęcia obejmujące nowe wymagania programowe stopni uczniowskich (obowiązujące od 01.01.2012r.), w tym tematykę kija, noża oraz panantukan prowadzili Guro's: Piotr Adam Duchnik i Krzysztof Herman. W szkoleniu udział wzięli instruktorzy oraz studenci grup z Warszawy, Wrocławia, Blachowni i Częstochowy.

Sobotnie seminarium jak zwykle obfitowało w dużą dawkę materiału Modern Arnis uzupełnione Panantukan (Dirty Boxing) a także zakresem noża opartego na FCS Kali i Sayoc Kali. Po intenswynym szkoleniu (trwającym ponad 11 godzin) rozstaliśmy się, mimo zmęczenia, w przyjacielskiej atmosferze umówieni na kolejne spotkanie... być może jeszcze w tym roku;)

Dziękuję wszystkim arnisadorom za wspólne spotkanie i trening, które przyczyniają się do rzetelnego przekazu FMA w Polsce.

                                                                                 Piotr Adam Duchnik

2012-10-20

« poprzednia     1 213 14 15 16 17 18 19 [ 20 ] 21 22     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz