Aktualności

Dnia 13 kwietnia 2013r. w Częstochowie odbyły się ogólnopolskie egzaminy na stopnie uczniowskie Modern Arnis (biały - żółty pas).

W egzaminie udział wzięli arnisadorzy z Częstochowy, Wrocławia, Blachowni i Warszawy, którzy stanęli przed komisją składającą się z posiadaczy "black belts".
Zdający musieli wykazać się techniką oraz znajomością tematyki w obowiązującym ich zakresie programowym.

Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie częstochowskiej grupy modern arnis prowadzonej przez Guro Piotra Adama Duchnika. Szczególną uwagę zwróciło bardzo dobre przygotowanie uczniów wrocławskiej grupy prowadzonej przez Guro Andrzeja Lewandowskiego i Guro Tomasza Dudę oraz grupy z Warszawy prowadzonej przez Guro Arkadiusza Piątkiewicza... Najbardziej wyróżniającymi się osobami byli: Ania (W-wa) i Rafał (Blachownia), którzy mimo pierwszego egzaminu zostali awansowani do stopnia "żółty pas".

Serdecznie gratulujemy wszystkim zdającym oraz życzymy dalszej satysfakcji i radości z uprawiania fma.

2013-04-14

W dniach 14-17 luty br. w Częstochowie odbyło się szkolenie pn."Intesive Training Camp - ALL ABOUT BLADE" prowadzone przez Michaela Kossivakisa (FCS Greece). Szkolenie, z uwagi na swój charakter, przeznaczone było głównie dla instruktorów FADMP...
Sądzimy, iż osoby, które trenowały przez te 4 dni od rana do późnych godzin wieczornych nabrały większego respektu do noża a także dowiedziały się znacznie więcej w tym temacie niż mogły przypuszczać...
Zaproszony gość pokazał sedno sprawy i prawdę o użyciu noża (cywili jak i jednostek militarnych) oraz ewentualnych możliwościach obrony przed nim - czego niestety nie można ujrzeć na zdecydowanej większości szkoleń prowadzonych w naszym kraju przez ludzi, którym wydaje się, iż sporo wiedzą na ten temat...

2013-02-18

Seminarium szkoleniowe Balintawak-Nickelstick & Panantukan

Zgłoszenia: do 13 grudnia br.

UWAGA !
Uczestnik bierze na siebie wszelkie ryzyko urazów fizycznych i psychicznych, inwalidztwa oraz innych szkód, które mogą wyniknąć z lub w związku z uczestnictwem w szkoleniu.

Uczestniczysz na własne ryzyko!

2012-12-01

Z dużą radością i uznaniem dla Krzysztofa informuje się, że w listopadzie rozpoczął działalność na wyspach brytyjskich oddział należący do "Filipino Arnis de Mano Poland."
Zajęcia w Walii, w organizacji pn. "FMA WALES", prowadzi Guro Krzysztof Herman pełniący również funckę v-ce prezesa FAdMP.

Krzysiowi życzymy jeszcze większych sukcesów na arenie fma a także satysfakcji z nauczania i propagowania filipińskich sztuk walki w Europie.

Więcej informacji na stronie www.fmainwales.com

2012-11-03

Z wielką radością i satysfakcją informujemy, iż w stolicy rozpoczął działalność drugi klub należący do "Filipino Arnis de Mano Poland" .
Jesteśmy przekonani, że każdy kto ceni sobie dobry trening i rzetelny przekaz FMA oraz jest zainteresowany poznaniem i studiowaniem filipińskich sztuk walki w stolicy a trafi do grupy "Kamagong" znajdzie tam to, co trzeba...

Zajęcia Modern Arnis & Balintawak-Nickelstick w klubie "Kamagong" prowadzą: Arkadiusz Piątkiewicz i Magdalena Przychodzka - oficjalni instruktorzy FAdMP oraz World Nickelstick Eskrima Club, posiadający również uprawnienia Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu.

Magdzie i Arkowi życzymy sukcesów a także radości oraz satysfakcji z nauczania i prowadzenia zajęć filipińskich sztuk walki.

Więcej informacji na stronie www.kamagong.pl

2012-11-02

Nasi mistrzowie i przyjaciele...

                      

                                       GM Remy A. Presas                         Guro Roman Smok                         GM Ernesto A. Presas        
                                             19.12.1936                                   
15.04.1967                                         20.05.1945             
                                             28.08.2001                                   
19.04.2008
                                         01.11.2010   

2012-11-01

« poprzednia     1 212 13 14 15 16 17 18 [ 19 ] 20 21     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz