Aktualności

W dniach 30 listopad – 3 grudzień nasz Chief Instructor – Piotr Adam Duchnik na zaproszenie FMA WALES przebywał na wyspach brytyjskich gdzie przeprowadził seminarium szkoleniowe w Cardiff - Rhondda Valley (Walia).

Zajęcia obejmowały m.in. panantukan - filipino „dirty” boxing, czyli zastosowanie technik ręcznych „gunting” w realnej samoobronie; knife defence – zrozumienie pendulum drill, czyli obrony przeciw atakom nożem oraz techniki "single stick" (tapi-tapi), czyli pojedynczego kija.

W szkoleniu udział wzięli m.in. brytyjscy instruktorzy FMA, krav magi, muay thai, jeet kune do i karate.

  

2013-12-04

Dnia 18 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 rozpoczynamy treningi  w Konstantynowie Łódzkim...

Regularne zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy (godz. 18:00 - 19:30)

w Szkole Podstawowoej Nr 2 przy ul. Lutomierskiej 4.

 

Serdecznie zapraszamy...

2013-11-12

Już po raz kolejny będziemy gościć w Polsce Michaela Kossivakisa (FCS Greece), specjalistę z zakresu noża. W dniach 21-14 listopad br. w Częstochowie odbędzie cykliczne szkolenie dla instruktorów pn."Intesive Training Camp - ALL ABOUT BLADE".

Ponadto podczas tego  szkolenia przedstawiony będzie także pewien zakres "special program tactical baton" (pałka teleskopowa) - przeznaczony głównie dla służb mundurowych...


2013-11-01

Na początku października otrzymaliśmy wiadomość, iż nasi przyjaciele z Cebu (Filipiny) potrzebują pomocy i wsparcia.....

Nie zastanawiając się ani chwili postanowiliśmy również wziąć udział w tej akcji.

Dnia 27 października odbyło się seminarium szkoleniowe mające na celu realizację powyższych działań. Była to również okazja do wspólnego treningu i integracji...

Dziękuję wszystkim tym, którym chciało się wcześniej wstać z łóżka i przejechać mniej lub więcej kilometrów by dotrzeć do Częstochowy na to seminarium. Miłym zaskoczeniem była większa ilość krakowian na szkoleniu. Trenowaliśmy 7 godzin. Dla niektórych była to powtórka wcześniejszych zagadnień Balintawak a dla „nowych twarzy” dobra lekcja by poznać podstawowe zagadnienia dotyczące tego systemu walki.

Dziękuję także tym, którzy z różnych powodów nie mogli dojechać a mimo to wsparli nasze wspólne działanie...

Maraming salamat po

Piotr Adam Duchnik

2013-10-27

Dnia 16 września (poniedziałek) o godz. 19:30 wznawiamy treningi  w Częstochowie...

Zajęcia odbywać się będą wg poniższego harmonogramu:

poniedziałek i środa, godz. 19:30 - 21:30

(grupa mieszana)

sobota, godz. 8:45 - 10:30

(grupa zaawansowana)

Miejsce: ul. Krakowska 80 bl. 3
(budynek Komendy Straży Miejskiej)

2013-09-15

W miesiącach wrzesień i październik br. rozpoczynamy nabór osób chętnych do poznawania i praktykowania filipino martial arts w grupach początkujących w sezonie 2013/2014.
 
Jeśli chciałbyś/chciałabyś dołączyć do osób, których pasją są filipińskie sztuki walki i wraz z nimi poznawać system skutecznej samoobrony z użyciem dowolnego typu broni, ale także bez broni, to treningi FMA w naszych klubach są właśnie dla Ciebie.

Pierwsze zajęcia są bezpłatne! :-)

Dzięki organizacji obozów szkoleniowych, seminariów, zgrupowań z mistrzami FMA dajemy naszym studentom sposobność upewniania się, że to czego się uczą na co dzień nie odbiega od oryginalnego i rzetelnego przekazu.

Godziny i dni treningów w poszczególnych miastach należy szukać w zakładce "kluby" 
 
Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z instruktorami prowadzącymi treningi w poszczególnych miastach (zakładka "kontakt" lub "kluby").

Zachęcamy również do współpracy instruktorów/trenerów/mistrzów innych systemów walki chcących urozmaicać zajęcia w swoich szkołach o elementy filipino martial arts (np. kij, nóż, panantukan - filipino "dirty" boxing).

2013-08-23

« poprzednia     1 213 14 15 16 17 [ 18 ] 19 20 21 22     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz