Aktualności

 

Zapraszamy do udziału w seminarium szkoleniowym Balintawak Eskrima, które poprowadzi Master Philipp "Mono" Wolf (Niemcy).

Weekendowe zgrupowanie obejmować będzie szkolenie z zakresu filipińskih sztuk walki - systemu Balintawak, który jest jednym z najskuteczniejszych systemów FMA na świecie.

Planowany godzinowy rozkład zajęć/ Schedule:
sobota/ Saturday
- rejestracja/ registration
godz. 09.00 - 9.30

- pierwsza sesja treningowa/ first training session
godz. 09.30 - 12.30

- przerwa obiadowa / lunch
godz. 12:30 - 13:45

- zdjęcia grupowe i indywidualne / Group photos
godz. 13.45 - 14.15

- druga sesja treningowa / second training session
godz. 14:00 - 16:30

- trzecia sesja treningowa / third training session
(dla instruktorów z licencją FADMP oraz osób ze stopniami od Short Node Stick)
(for instructors of FADMP and students from Short Node Stick Level)
godz. 16:45

niedziela/ Sunday
- sesja treningowa
godz. 9:30 - 13.00

- zakończenie z rozdaniem certyfikatów/ ending
godz. 13.00 - 14.00

Istnieje możliwość spania na sali treningowej (konieczny wcześniejszy kontakt)
There is possible to sleep in the gym for free (contact with organiser necessary)

 

UWAGA !
Uczestnik bierze na siebie wszelkie ryzyko urazów fizycznych i psychicznych, inwalidztwa oraz innych szkód, które mogą wyniknąć z lub w związku z uczestnictwem w szkoleniu.

Uczestniczysz na własne ryzyko!

W trakcie szkolenia będą wykonywane zdjęcia i nagrania, które mogą zostać opublikowane. Uczestnik wyraża zgodę na ich publikację, nawet wówczas gdy zostanie wykorzystany jego wizerunek.

2014-01-26

Ewangelia (Łk  2, 1-14)

"W owym czasie wyszło rozporządzenie Cezara Augusta, żeby przeprowadzić spis ludności w całym państwie. Pierwszy ten spis odbył się wówczas, gdy wielkorządcą Syrii był Kwiryniusz. Wybierali się więc wszyscy, aby się dać zapisać, każdy do swego miasta. Udał się także Józef z Galilei, z miasta Nazaret, do Judei, do miasta Dawidowego, zwanego Betlejem, ponieważ pochodził z domu i rodu Dawida, żeby się dać zapisać z poślubioną sobie Maryją, która była brzemienna. Kiedy tam przebywali, nadszedł dla Maryi czas rozwiązania. Porodziła swego pierworodnego Syna, owinęła Go w pieluszki i położyła w żłobie, gdyż nie było dla nich miejsca w gospodzie. W tej samej okolicy przebywali w polu pasterze i trzymali straż nocną nad swoim stadem. Naraz stanął przy nich anioł Pański i chwała Pańska zewsząd ich oświeciła, tak że bardzo się przestraszyli. Lecz anioł rzekł do nich: «Nie bójcie się! Oto zwiastuję wam radość wielką, która będzie udziałem całego narodu; dziś w mieście Dawida narodził się wam Zbawiciel, którym jest Mesjasz Pan. A to będzie znakiem dla was: Znajdziecie Niemowlę, owinięte w pieluszki i leżące w żłobie». I nagle przyłączyło się do anioła mnóstwo zastępów niebieskich, które wielbiły Boga słowami: «Chwała Bogu na wysokościach, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania»".

 

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim aby przy świątecznym stole nie zabrakło światła i ciepła rodzinnej atmosfery, niech radością wypełnią się Wasze domy, a Nowy Rok 2014 dodał blasku Waszym dniom.

                                                                                   W imieniu Stowarzyszenia FADMP oraz własnym
                                                                                  Piotr Adam Duchnik

2013-12-17

 

Więc kolejny "Training Camp" już za nami...

 21 - 24 listopad br. był okresem bardzo intensywnych zajęć, stojących na wysokim poziomie pod względem metodycznym... Instruktorzy oraz asystenci działający pod szyldem FADMP oraz współpracujący z naszym Stowarzyszeniem zapewne będą mieli wiele spraw do przemyślenia w zakresie noża ... oraz do treningu w swoich macierzystych klubach.
Część zgrupowania była także wstępem do tematu dot. użycia pałki teleskopowej... a czy z tego skorzystamy zależy od Nas samych ... podstawowe zagadnienie cieszyły dużym zainteresowaniem:)
Dziękuję wszystkim instruktorom oraz ich asystentom a także "black belts" za udział w szkoleniu, za pomoc w realizacji tego zamierzenia a także prywatny czas poświęcony naszym gościom...

 

Maraming salamat po
Piotr Adam Duchnik

2013-12-08

W dniach 30 listopad – 3 grudzień nasz Chief Instructor – Piotr Adam Duchnik na zaproszenie FMA WALES przebywał na wyspach brytyjskich gdzie przeprowadził seminarium szkoleniowe w Cardiff - Rhondda Valley (Walia).

Zajęcia obejmowały m.in. panantukan - filipino „dirty” boxing, czyli zastosowanie technik ręcznych „gunting” w realnej samoobronie; knife defence – zrozumienie pendulum drill, czyli obrony przeciw atakom nożem oraz techniki "single stick" (tapi-tapi), czyli pojedynczego kija.

W szkoleniu udział wzięli m.in. brytyjscy instruktorzy FMA, krav magi, muay thai, jeet kune do i karate.

  

2013-12-04

Dnia 18 listopada (poniedziałek) o godz. 18:00 rozpoczynamy treningi  w Konstantynowie Łódzkim...

Regularne zajęcia odbywać się będą w poniedziałki i środy (godz. 18:00 - 19:30)

w Szkole Podstawowoej Nr 2 przy ul. Lutomierskiej 4.

 

Serdecznie zapraszamy...

2013-11-12

Już po raz kolejny będziemy gościć w Polsce Michaela Kossivakisa (FCS Greece), specjalistę z zakresu noża. W dniach 21-14 listopad br. w Częstochowie odbędzie cykliczne szkolenie dla instruktorów pn."Intesive Training Camp - ALL ABOUT BLADE".

Ponadto podczas tego  szkolenia przedstawiony będzie także pewien zakres "special program tactical baton" (pałka teleskopowa) - przeznaczony głównie dla służb mundurowych...


2013-11-01

« poprzednia     1 29 10 11 12 13 [ 14 ] 15 16 17 18     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz