Aktualności

Zapraszamy do udziału w wyjazdowym seminarium szkoleniowym Balintawak Eskrima, które poprowadzi Grand Master Sam BUOT (Buot Balintawak).

Zainteresowanych wyjazdem na szkolenie do Berlina (Niemcy) proszę o kontakt: e-mail, modernarnis@op.pl, 609 320 501.

2015-04-30

W marcu, w Częstochowie, odbyły się kolejne warsztaty szkoleniowe z zakresu samoobrony. Tym razem zajęcia przeprowadzono w Zespole Szkół im. B. Prusa. Uczniów technikum zaznajomiono z podstawowymi aspektami dotyczącymi szeroko pojętej samoobrony oraz przedstawiono zastosowanie przedmiotów codziennego użytku w obronie przed napastnikiem. Zajęcia przeprowadził Master Piotr Adam Duchnik, któremu asystowali: Guro Anna Puczyńska (1 dan Modern Arnis) oraz Guro Małgorzata Kryst (1 dan Modern Arnis).

Dziękujemy dyrekcji i gronu pedagogicznemu szkoły za zaproszenie.

zdjęcia z zajęć znajdują się w galerii...


2015-04-18

2015-04-01

W marcu 2015r. nasz Chief Instructor – Piotr Adam Duchnik przebywał na wyspach brytyjskich gdzie wraz z Chief Instructorem FMA Wales - Guro Krzysztofem Hermanem przeprowadził trzy seminaria szkoleniowe: modern arnis, balintawak oraz samoobrony (użycia sarong /chusty/). W zajęciach udział wzięli m.in. mistrzowie karate, brytyjscy instruktorzy FMA i krav magi oraz ich uczniowie.

 

Ponadto, w dniach 12 i 13 marca przeprowadzono egzaminy na stopnie uczniowskie modern arnis w organizacjach, propagujących na co dzień inne systemy walki – karate i krav maga.

"Filipino Arnis de Mano Poland" podjęło współpracę z ww. organizacjami, mającą na celu propagowanie FMA na wyspach brytyjskich, ze szczególnym uwzględnieniem systemów modern arnis i balintawak.

2015-03-27

Kolejne szkolenie pn. "ALL ABOUT BLADE " już za nami...
W dniach 19 - 22 luty br. odbyło się kolejne zgrupowanie dotyczące tematyki związanej z obroną przed atakiem niebezpiecznym narzędziem - w tym przypadku przed atakiem nożem.
Do Częstochowy zjechali się Instruktorzy oraz ich asystenci z Krakowa, Wielunia, Wrocławia, Radomia, Kozienic, Konstantynowa Łódzkiego, Blachowni oraz Cardiff (Walia) - działający pod szyldem Stowarzyszenia FADMP.

Były to bardzo intensywne  zajęcia, stojące na wysokim poziomie pod względem metodycznym... Zaproszony gość odpowiadał na liczne zapytania uczestników oraz wyjaśniał najdrobniejsze szczególy dot. tematyki noża. Część zgrupowania była także poświęcona karambitowi, specyficznemu rodzaju noża. Zapewne będziemy mieli wiele spraw do przemyślenia w zakresie noża ... oraz do treningu w swoich macierzystych klubach.

Dziękuję przybyłym instruktorom oraz ich asystentom za udział w szkoleniu; Ani, Krzysiowi, Michałowi i Hubertowi za pomoc w realizacji tego zamierzenia a także prywatny czas poświęcony naszym gościom...

 

Maraming salamat po

Piotr Adam Duchnik

2015-03-01

« poprzednia     1 25 6 7 8 9 [ 10 ] 11 12 13 14 1517 18     następna »

Copyright © 2012 Filipino Arnis De Mano Poland
Wszystkie prawa zastrzeżone.
Projekt: Anna Puczyńska, Wykonanie: Piotr Hondowicz